Опис
Дизель-генератор HG 35 BD
Резервна потужність (StandBy - ESP) kVA 35 / kW 28
Номінальна потужність (Prime - PRP) kVA 32 / kW 24
Розмір, (мм) 1000 x 2200 x 1500
Вага (kg) 900
Паливний бак (л) 120
Рівнь шуму (db) 78
Двигун
Виробник - BAUDOUIN
Модель - 4M06G35/5
Розташування циліндрів - IN-LINE
Кількість циліндрів - 4
Об'єм lt - 2,3
Діаметр циліндра mm - 89
Хід поршня mm - 92
Ступінь стиснення - 17,5:1
Аспірація - Turbocharged Air-Air Aftercooled
Регулятор - Електронний
Система охолодження - Водяна
Об’єм ОР lt -10,2
Об’єм мастила lt -7,9
Електрична система VDC - 12
Швидкість / Частота 50 Hz rpm - 1500 rpm/ 50 Hz
Повна пот. Двигуна (Standby 50Hz) kW - 30
Витрата пального при навант. 100% PRP lt/h - 12
Альтернатор
Модель - SGR-35
Кількість фаз - 3
Коефіцієнт потужності - 0,8
Регулювання напруги- ± %0,5
Клас ізоляції - H
Ступінь захисту - IP 23
Система збудження - Бесщеточная
Частота Hz - 50
Вихідна напруга 50 Hz VAC - 230 / 400
Комплектація:
Стальна рама с віброізоляторами
Дизельний двигун BAUDOUIN
Альтернатор
Радіатор для охолодження двигуна
Акумуляторні батареї з кабелями та клемами
Електронний стартер
Зарядний генератор для акумуляторних батарей
Автоматична підзарядка акумуляторних батарей
Автоматичний підігрів охолоджуючої рідини
Промисловий глушник
Трьохполюсний автоматичний вимикач
Автоматична панель управління
Всепогодний кожух
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hertz |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество фаз | 3 |
| Коэффициент мощности | 0.8 |
| Максимальная мощность | 28 кВт |
| Напряжение | 230 В |
| Номинальная мощность | 24 кВт |
| Полная мощность | 35 кВА |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 23 |
| Тип топлива | Дизельное |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 900 кг |
| Высота | 1250 мм |
| Длина | 2200 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Двигатель | |
| Количество цилиндров | 4 |
| Объем топливного бака | 120 л |
| Система охлаждения двигателя | Водяная |
| Дополнительные характеристики | |
| Уровень шума | 78 дБ |
- Цена: 545 500 ₴



